Наша історія

Історія “ЗНО200” починається з 1 вересня 2019 року. Міжнародний екзаменаційний центр стартував з трьох предметів: англійська мова, українська мова та математика. У 2022 році ми мали 8 предметів: 38 груп з математики (підготовка до ЗНО та ДПА), 5 груп з української мови та літератури (підготовка до ЗНО), 18 груп з англійської мови (підготовка до ЗНО та ДПА), 5 груп з історії України, а також 2 групи вивчення польської мови. Учні мають змогу навчатися застосовуючи індивідуальну форму навчання.

 

Випуск 1-го року навчання відбувся у форматі online – випустили 70 учнів. У 2021/2022 році у школі навчалося понад 200 учнів/студентів. 2021-2022 навчальний рік завершили 300 випускників: 02.06.2022 року відбулася вечірка завершення навчального року. Graduation 2022. Step-by-step up to C1.

 

За результатами тестувань, Міжнародний екзаменаційний центр “ЗНО200” видав сертифікати різного рівня знань англійської мови: A2, B1, B1+, B2 та сертифікати для young learners. Сертифікат має номер та дату випуску. Пройти тестування може кожен охочий та сайті zno200.lutsk.ua у розділі “Тести”.

 

2021/2022 навчальний рік розпочався зі збільшення кількості кабінетів – до 10: 4 кабінети англійської мови підготовки до ЗНО, 1 кабінет ‘Young Learners’, 2 кабінети математики, кабінет історії, української та німецької мови.

Додалася можливість вивчення ще двох предметів - хімії та географії.

 

Вчителі англійської мови

Випуск 2022 року

Вчителі англійської мови

Вчителі англійської мови 2022

 

Влітку 2021 року, школа "ЗНО200" уклала договір про співпрацю з Київською освітньою компанією “Study.UA”, відповідно до якого наш міжнародний екзаменаційний центр отримав право організувати поїздку в Оксфорд (Англія) для учнів 12-17 років. Супровід та керівництво здійснила методистка Кембріджа, директорка та вчителька ЗНО200 - Семенюк Ярослава.

 

Study.UA

Співпраця зі “Study.UA

 

Поїздка

Поїздка в Оксфорд

Поїздка в Оксфорд

Поїздка в Оксфорд

Груп-лідер Ярослава Семенюк, директор «ЗНО200»

 

2022 року група з 10 учнів їздила до приватної школи Cobham School (Англія). Супровід забезпечила викладач Галяс Ірина. У серпні того ж року відбулася чергова поїздка до Ірландії, м. Дублін у супроводі викладача Некрасової Аліни.

 

Поїздка до приватної школи Cobham School (Англія)

Поїздка до приватної школи Cobham School (Англія)

Груп-лідер Ірина Галяс, викладач англійської мови «ЗНО200»

 

У 2023 році відбулися дві навчальні поїздки: до Brunel University London (м. Лондон) – супроводжувала Галяс Ірина; та до Wellington College (передмісця Лондона) - супроводжувала Притолюк Анастасія.

 

Поїздка до Wellington College (передмісця Лондона)

Поїздка до Wellington College (передмісця Лондона)

Груп-лідер Притолюк Анастасія, викладач англійської мови у «ЗНО200»

 

Розширювався і колектив учителів: сьогодні у нашому закладі працюють 19 кваліфікованих фахівців.

 

Колектив (серпень 2021)

Колектив (серпень 2021)

 

Колектив (серпень 2022)

Колектив (серпень 2022)

 

Колектив (серпень 2023)

Колектив (серпень 2023)

 

Безперервність освіти є пріоритетом у роботі Міжнародного екзаменаційного центру “ЗНО200”, тому ми швидко пристосовуємось до нових реалій життя. Під час пандемії, весною 2020-го, школа перейшла в online-формат. До того ж, вдалося відкрити додаткові курси з вивчення польської та німецької мови.

 

 

Жодні обставини не мають перешкоджати своєчасному отриманню якісної освіти, навіть війна, під час якої наш Міжнародний екзаменаційний центр не припиняє навчальний процес, а продовжує його в онлайн-форматі. З 24 лютого 2022р. було впроваджено систему знижок, подекуди заняття проводились і безкоштовно. Міжнародний екзаменаційний центр “ЗНО200” наразі приймає учнів з багатьох країн, серед яких: Австрія, Німеччина, Ізраїль, Польща та Америка.

 

Викладач математики Соботович Валентина

 

Викладач української мови Антоніна Радько

 

Вчитель англійської мови Голоюх Тетяна

 

 

З початку 2021/2022 навчального року додалося вивчення ще двох предметів - хімії та географії.

 

Сьогодні у школі вивчають 8 предметів:

 • - англійська мова
 • - математика
 • - українська мова та література
 • - історія України
 • - хімія
 • - географія
 • - польська мова
 • - німецька мова

“ЗНО 200" - це міжнародний екзаменаційний центр, де навчання відбувається в міні-групах (до 6 осіб, в парах та індивідуально).

Перше заняття - це співбесіда та тестування рівня знань, визначення типу пам'яті, обрання типу навчання, підписання "Договору про освітні послуги" та знайомство з вчителями і безпосередньо школою.

 

Двічі на рік відбуваються пробні ЗНО з усіх основних предметів:

 1. 1. Англійська мова
 2. 2. Українська мова та література
 3. 3. Математика
 4. 4. Історія Украіни
 5. 5. Хімія
 6. 6. Геогрфія.

 

Формат справжнього ЗНО дотримується у повному обсязі з використанням усіх нормативних документів та вимог Міністерства освіти та науки України.

 

Пробний НМТ

 

 

Відповідно до рівня успішності навчальних груп, відбувається розбір та повний аналіз робіт з урахуванням типових помилок.

Вивчення іноземноі мови вимагає, безумовно, навичок спілкування.

 

2022/2023 навчальний рік характеризується активним розвитком:

 

- Центр набув статусу Міжнародного освітнього центру;

- партнерство з книгарнею «Руніка» щодо реалізації навчального матеріалу іноземними мовами видавництв Oxford Press, Express Publishing, Longman and Pearson;

 

Партнерство з книгарнею «Руніка»

 

- отримання акредитації та ліценції на проведення міжнародних іспитів типу IELTS, ESOL, ESL, PTE від Universal Test;

- директорка Ярослава Семенюк стала міжнародним екзаменатором та продовить усну частину Speaking;

 

 

- партнерство від осітнього центру Grade, яке дозволяє приймати всі іспити лінійки Cambridge Assessment.

 

 

У нашому освітньому центрі діє на постійниій основі Speaking Clubs, де не лише учні нашого центру, а й усі охочі можуть взяти участь та спробувати свої сили.

 

 

Розмовна практика здійснюється переважно в парах, на кожну з якої є окремий викладач. Потім ми міняємо пари та викладачів, а також кожного разу розбираємо різні теми. Такий підхід робить мовну практику різноманітною, а процес навчання говорінню легким та розважальним.

 

З 1 вересня 2023 року Міжнародний екзаменаційний центр «ЗНО200» реорганізувався у ТОВ Міжнародний екзаменаційний центр «ЗНО200». Завдяки державній програмі розвитку мікробізнесу, 2023/2024 навчальний рік ми розпочали в оновлених, затишних аудиторіях.

 

Успішного навчального року, високих результатів! Разом до Перемоги!

Пройти
опитування
Замовити
дзвінок