Міжнародні іспити

 


Екзаменатор міжнародних тестів - директор Семенюк Ярослава

 

ESOL – міжнародний іспит зі знання англійської мови на усіх рівнях Загальноєвропейської  системи оцiнювання знань iноземних мов (Common European Framework — CEFR).  Іспит розроблений однією з провідних екзаменаційних рад Великої Британії  LanguageCert , яка регулюється Міністерським департаментом Ofqual з питань кваліфікації та іспитів Англії. Тест ESOL відповідає кваліфікаційним критеріям Європейської Асоціації розробників мовних тестів (ALTE). Детальна інформація про тест представлена на сайті екзаменаційної системи https://www.languagecert.org

 

Сертифікати міжнародного іспиту ESOL мають широке визнання серед роботодавців, міністерств та навчальних закладів у багатьох країнах світу. Результат тестування має безстроковий термін дії і не потребує підтвердження.

 

ESOL International доступний на всіх рівнях CEFR – A1-C2.

 

Переваги іспиту ESOL:

  • - Наявність мінімум трьох сесій кожного місяця – можна вибрати зручну дату складання;
  • - сертифікат ESOL має безстроковий термін дії;
  • - швидкі результати – можливість отримати електронний сертифікат і оригінал, який буде надісланий поштою, упродовж 15 робочих днів.

 

Доступні дві версії іспиту ESOL – паперова та комп’ютерна (наразі всі регіональні центри проводять лише паперову версію іспиту).

 

Іспит ESOL складається з трьох обов’язкових частин: аудіювання, читання, письмо. 

 

Усне мовлення складається окремо за бажанням (рахується як окремий іспит, кандидат отримує окремо сертифікат частини Speaking).

*для підтвердження вченого звання складання частини Speaking не вимагається.

 

Графік проведення тестування ESOL та реєстрація

Для паперової форми іспиту зареєструватися потрібно за 4 дні.

Тривалість іспиту на рівень B2 – 2 год. 30 хв.

У день іспиту при собі потрібно мати паспорт для посвідчення особи, закордонний паспорт (за умови наявності).

 

Зразки сертифікатів рівня B2:

 

Зразок завдань екзамену на рівень B2

 

Міжнародні іспити: ECL, Pearson VUE, ETS TOEFL, IELTS*, ESOL International

*тимчасово недоступні на території України (зупинені British council) через військові дії

 

20 серпня 2023 року ми отримали партнерство від осітнього центру Grade, яке дозволяє нам приймати всі іспити лінійки Cambridge  Assessment.

Grade Education Centre – найбільший авторизований екзаменаційний центр Cambridge Assessment English в Україні, який щорічно підтверджує статус Platinum Exam Centre. Що дає участь в Grade Exams Partnership?

  1. 1. Статус. В рамках співпраці з цетром Grade ми отримали статус офіційного партнера Cambridge English Preparation Centre.
  2. 2. Підтримка. Центр надає підтримку в організації підготовки та складання іспитів, а також низку переваг, бонусів та можливостей.
  3. 3. Чіткі умови та цілі.

Програма пропонує три рівня участі: Basic Partner, Expert Partner та Premium Partner. Наш ТОВ Міжнародний екзаменаційний центр "ЗНО200" отримав статус Basic Partner.

 

 

Пройти
опитування
Замовити
дзвінок