ESOL

ESOL – міжнародний іспит зі знання англійської мови на усіх рівнях Загальноєвропейської  системи оцiнювання знань iноземних мов (Common European Framework — CEFR).  Іспит розроблений однією з провідних екзаменаційних рад Великої Британії  LanguageCerf , яка регулюється Міністерським департаментом Ofqual з питань кваліфікації та іспитів Англії. Тест ESOL  відповідає кваліфікаційним критеріям Європейської Асоціації розробників мовних тестів (ALTE). Детальна інформація про тест представлена на сайті екзаменаційної системи https://www.languagecert.org

 

Сертифікати міжнародного іспиту ESOL мають широке визнання серед роботодавців, міністерств та навчальних закладів у багатьох країнах світу. Результат тестування має безстроковий термін дії і не потребує підтвердження.

ESOL International доступний на всіх рівнях CEFR – A1-C2.

 

Переваги іспиту ESOL:

  • - гнучкі дати іспиту – можна вибрати зручну дату складання кожного місяця;
  • - сертифікат ESOL має безстроковий термін дії;
  • - швидкі результати – можливість отримати електронний сертифікат і оригінал, який буде надісланий поштою, упродовж 10 робочих днів.

 

Доступні дві версії іспиту ESOL – паперова та комп’ютерна. Іспит ESOL складається з чотирьох частин: аудіювання, читання, письмо та усне мовлення. Для обох тестових режимів частина «Усне мовлення» завершується бесідою з екзаменатором віч-на-віч.

Пройти
опитування
Замовити
дзвінок