TOEFL IBT

TOEFL IBT (InternetBased Test) – це стандартизований міжнародний іспит, який розроблений для оцінки знань з англійської мови з метою працевлаштування,  а також вступу переважно в американські ВНЗ. Іспит спрямований на визначення рівня володіння мовою, який необхідний для роботи чи навчання. Результати TOEFL входять в обов’язковий пакет документів абітурієнта при подачі заявки на навчання. За стандартом тест складають з 14 років, для дітей молодших 14 років існує іспит TOEFL Junior.

 

Структура тесту містить 4 частини – Reading (розуміння прочитаного), Listening (аудіювання), Speaking (говоріння) і Writing (письмова частина). Результати тесту ранжуються за шкалою Загальноєвропейської системи оцiнювання знань iноземних мов (Common European Framework — CEFR ).

Частина Reading складається з 3 текстів, кожен текст в середньому містить13 питань. Час виконання – 60 хвилин.

Частина Listening  складається з 6 записів, які включають діалоги між студентом і викладачем, діалоги між студентами і уривки лекцій. Час виконання – 45 хвилин.

Частина Speaking  складається із завдань, що перевіряють вміння зрозуміти і переказати прослуханий, або прочитаний текст, а також уміння розміркувати на задані теми. Час виконання – 20 хвилин.

Частина Writing включає два завдання: порівняти прослуханий і прочитаний текст; написати твір на певну тему. Час виконання  – 50 хвилин.

Пройти
опитування
Замовити
дзвінок